ВАКУКЕ.png

Synergy. IT Business & IT Education cтартує 16 грудня!

В Києві відбудеться освітня IT-конференція Synergy. IT Business & IT Education. Це щорічний захід найбільшої профільної Асоціації "IT Ukraine", який драйвить IT-освіту та визначає вектори її розвитку.

Synergy. IT Business & IT Education 2021 — це:

▪️ 2 дні насиченого спілкування та визначення векторів розвитку IT-освіти в offline та online форматі;

▪️ кілька десятків провідних спікерів зі сторони бізнесу, освіти, науки та влади, які визначають вектори розвитку IT-освіти;

▪️ воркшопи від провідних IT-компаній;

▪️ можливість відвідати зону експозиції навчальних програм від бізнесу та освітніх закладів.

Коли: 16-17 грудня

Адреса: вул. Володимирська 49 А, INVERIA event space.Придбати квитки можна на сайті за посиланням.

Також ви можете подати заявку і долучитись до події в якості спікера.

Дарія ВНАУ 1.png

Зустріч зі стейкхолдерами

Нещодавно заступниця голови ІТ-Асоціації Дарія Нишпорська була запрошена до Вінницького національного аграрного університету на зустріч із діючими стейкхолдерами факультету економіки та підприємництва!

Представники обговорили розвиток партнерських відносин у напрямку трансформації та модернізації навчальних програм, а також удосконалення стажування здобувачів вищої освіти на підприємствах реального сектору економіки та бізнесу.

 

Дарія поінформувала, що IT-Асоціація потребує спеціалістів IT-технологій, оскільки інформаційний ринок набирає швидких темпів розвитку. На нещодавніх Загальних зборах Асоціації було анонсовано програму співпраці з вінницькими ЗВО, а вже з листопада почнеться її активна реалізація!

Generel meeting IT VN 

20 найкращих вінницьких IT- компаній зібрались для обговорення проектів, планів та перспектив розвитку! 

 

Обговорили такі ключові моменти:

Річний звіт результатів діяльності

Стратегія розвитку на 2022

IT VN Big Jump

І на десерт -перша екскурсія по IT Park

 

Дякуємо усім учасникам Асоціації за присутність, крутий нетворікнг та afterparty

pcie-slot-detail-n-a-motherboard-of-a-gaming-pc-in-a-blue-light 1.png

Вінниця-техно-серце України

У Вінниці розташовані офіси понад 150 ІТ-компаній, з яких 11 входять в ТОП 50 України. Компанії різноманітні: аутсорсинг, розробка ігор та ШІ, продуктові, зокрема кілька хардверних. Наше місто посідає 6-те місце в Україні за кількістю ІТ-фахівців і наближається до Одеси та Дніпра й випереджає кілька більших за населенням міст, як-от Запоріжжя, Миколаїв, Маріуполь, Кривий Ріг.

Місія нашої Асоціації- сприяти розвитку ІТ-індустрії регіону та захистити інтереси наших компаній-учасниць. Дмитро Софина, СЕО нашої Асоціації, розповідає про те, як Вінниці вдалося втримати провідні технологічні позиції ще з часів СРСР, в чому переваги міської освіти та чому Вінницю визнають одним з найкомфортніших місць України.

industrial-port-and-container-yard.jpg

Торгівельні місії IT VN 

Наша Асоціація просуває місцеву ІТ-галузь не лише на Всеукраїнскому, а й на міжнародному рівні.

У 2019 році перед початком карантину на запрошення закордонних партнерів ми відвідали 4 потужні технологічні хаби.

- За допомоги Advantage Austria та Посольства України у Австрії ми приїхали у Відень та Грац.

- Згодом до себе нас запросили OurCrowd Israel, завдяки яким ми представляли нас у ізраїльських Тель-Авіві та Єрусалимі.

- В результаті фінансової підтримки Посольства Польщі в Україні та Вінницької ОДА ми нанесли візит і до партнерів з Варшави та Гданська.

- За запрошенням IT Ukraine при допомозі Офісу з Просування Експорту ми відвідали розвинуте місто Осло у Норвегії

Наступного 2020 року були заплановані місії до Південно-Африканської Республіки на чолі з міністром Економіки України та друга поїздка до Австрії, проте ситуація з поширенням вірусу SARS-COV-2 та введенні карантині обмеження змусили відкласти данні місії до 2022 року.

girl-in-blue-jeans-and-black-sneakers-writing-lecture-in-big-textbook-sitting-on-the-floor

IT VN in School

Щорічно члени ІТ-Асоціації відвідують 40 вінницьких СЗОШ, де розповідають про ІТ-індустрію нашого міста для учнів 8-11 класів. Даний проект має на меті провести профорієнтаційну роботу з молоддю, зацікавити учнів вчити точні науки та англійську мову. Адже ІТ-це галузь, що має великий кадровий запит та дає можливості для кар’єрного росту та саморозвитку юних талантів. На жаль, у зв’язку з карантином цей проект довелось перервати, проте ми завжди повертаємось з новими силами! 

Group 1.png

IT VN Вакцинація

Три хвилі, 19 ІТ-компаній, 2100 вакцинованих Pfizer/BioNTech. Менш, ніж за місяць IT-Association Vinnytsia вдало організувала масову вакцинаційну кампанію для своїх учасників. 

Про роботу, складнощі та непередбачувані випадки під час вакцинації ми написали на DOU.

abstract-urban-night-light-bokeh-defocused-background.jpg

IT VN Research'21

ІТ-Асоціація Вінниці цьогоріч стартувала перше комплексне дослідження регіону, яке отримало назву «IT VN Research- 2021».

 

Цей некомерційний проект дасть змогу дослідити технології, кадрові запити, інфраструктурні потреби, економічний ефект індустрії та сформувати портрет ІТ-фахівця міста. Перейти на сторінку проєкту. 

skyline-of-downtown-new-york-new-york-usa.jpg

Технологічне Майбутнє Вінниччини

Окрім розвитку української ІТ-спільноти, діяльність Вінницької Асоціації спрямована і на виховання майбутніх конкурентоспроможних кадрів галузі. Саме тому для учнів 8-9 класів у співпраці з  Вінницькою ОДА та ОЦТТУМ  ми запускаємо дворічну освітню програму, де учні будуть вивчати основи робототехніки, програмування та інноваційного підприємництва.

Головна мета “Технологічного Майбутнього Вінниччини”-  перетворити наш регіон на реальний інноваційний хаб України, в якому місцева молодь з успіхом сворює стартапи, реалізовується на місцевому ІТ-ринку. Більше про програму- читайте на сторінці.

Skyscrapers_edited_edited_edited.jpg

Vinnytsia IT Park

Голова нашої Асоціації, а за сумісництвом засновник та автор концепції Смарт ІТ Сіті Дмитро Софина на початку 2019 року сприяв  реалізації проєкту по реконструкції колишньої фабрики "Вінничанка" у перший у Центральній Україні ІТ Парк

 

Це місце передбачає сучасну екосистему офісних, комерційних та житлових просторів нового рівня якості. Таким чином в одному місці більше, ніж на 21500м2 планується зібрати найбільші вінницькі ІТ-компанії, школи, фрілансерів та поєднати це все з комерцією для потреб резидентів комплексу (ресторани, кафе, тераси, спортзал, апартаменти, зони відпочинку і тощо).