top of page

🎉 Відбувся другий Code & Cheers Stand-Up - маркетинговий чілл)

Ми хочемо подякувати закладу Beer&Blues за теплий прийом, а також фотографині Анні Шокало за атмосферні кадри!


🎙Також подяка нашим спікерам: Богдану та Даріі, які ділилися своїми awkward ситуаціями та реальним досвідом!
IT VN Open Days - це неперевершена можливість долучитися до днів "відкритих дверей" (екскурсій) до офісів ІТ компаній. Ці заходи включають в себе розповідь про компанії та їхню команду, особисті кейси та Q&A частину, що допоможе студентам отримати унікальний досвід у світі IT.


Ця ініціатива розроблена з метою зробити вибір кар'єри в IT більш обдуманим. IT VN Open Days допоможе студентам та молодим спеціалістам зрозуміти, що таке IT галузь в дії, а також знайти своє місце у цьому захоплюючому секторі.


Тому ми запрошуємо всіх зацікавлених студентів та молодих професіоналів долучитися до IT VN Open Days. Заповнивши анкету на нашому веб-сайті, ви матимете можливість взяти участь у заходах, дізнатися більше про роботу компаній, команду та що стоїть за їх успіхом. Вже можна забукати візит до Epam Systems, Luxoft, Winstars.AI та Lampa Software.


Розкрийте свій потенціал у сфері IT, навчіться від професіоналів і побудуйте свою майбутню кар'єру в цій захоплюючій галузі. Долучайтеся до IT VN Open Days прямо зараз і робіть перший крок до своєї успішної IT кар'єри!

Comments


bottom of page