top of page

Запуск платформи Tech Connect

Запуск платформи Tech Connect, що зробить диджиталізацію вашої справи ще ближче! Про це говоримо із Головою Наглядової ради та одним із засновників ІТ Асоціації Вінниці Дмитром Софиною в рамках великого Бізнес-марафону у Вінниці!


В рамках проєкту “ITHub Сentral Ukraine” ІТ Асоціація Вінниці запрошує представників ІТ, бізнесу, влади, громадських організацій Центральної України долучитись до події.

Tech Connect - це платформа колаборації для тих, хто хоче впроваджувати інноваційні рішення, але не знає як саме та хто допоможе це зробити.

Ми маємо на меті забезпечити зрозумілу комунікацію та інструментарій для співпраці між різними бізнес-секторами, громадою та ІТ-спеціалістами нашого міста, щоб разом розвивати комфорту екосистему.


⏰Останні години до завершення реєстрації на великий Бізнес-марафон у Вінниці! Не пропустіть можливість!

🗓 25 травня (сб)

11:00-15:30

📍м. Вінниця, офлайн

Участь безкоштовна! Дивись адженду та реєструйся за лінком 👉🏻https://forms.gle/6uCqtaF66Vu5wT9G8

Проєкт “ITHub Сentral Ukraine” став можливим за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.


Comments


bottom of page