top of page

​​❤️‍🩹 Збір коштів на допомогу постраждалим від вибуху у Вінниці

Після трагедії 14 липня ІТ компанії-учасниці Вінницької ІТ Асоціації одразу зголосились підтримати постраждалих - було вирішено сформувати бюджет на благодійні ініціативи.


Обговоривши ситуацію з державними органами міста Вінниці та проаналізувавши отримані запити від постраждалих стало зрозуміло, яка підтримка 💸 може надійти з державного і місцевого бюджету, а про яку варто потурбуватись ІТ індустрії міста.Виявилось, що малозабезпечені та літні громадяни залишились без можливості отримання необхідної допомоги 🤕 У них є зруйноване внаслідок вибуху майно, проте в державних інституціях відсутній законний механізм надання фінансової допомоги.


Задля пришвидшення процесу відновлення ІТ компанії-учасниці Асоціації вирішили негайно допомогти та за власний кошт забезпечити фінансування і організацію ремонтних робіт!Станом на сьогодні зібрано вже 700 тисяч гривень фінансової допомоги і збір продовжується! Вінницька ІТ Асоціація закликає долучитись всій ІТ індустрії та допомогти у зборі коштів. Адже багато постраждалих досі відчувають гостру потребу у допомозі. Кожен українець думає "тільки не сьогодні і тільки не до мене", проте ми не можемо вплинути на рішення держави терориста. Тому єднаймось заради перемоги! 🇺🇦📌 Офіційний рахунок від Вінницької ІТ Асоціації для переведення коштів на допомогу:ЄДРПОУ 42517210

№ UA543026890000026000055374342🔗 або ж за посиланням


Все буде Україна!Comments


bottom of page