top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. Asta.Mobi

ASTA.MOBI — це консалтингова компанія, яка спеціалізується на розробці рішень для брендів, технологічних компаній і стартапів. Нещодавно компанія стала партнеркою Вінницької ІТ Асоціації. Раді партнерству та сподіваємось на плідну подальшу співпрацю!


Та нам є що написати про нашого нового партнера. Компанією Asta.Мobi у співпраці з клієнтами було куплено дрон та передано на передову. Крім цього, переведено на потреби армії більше 15 тисяч гривень лише від компанії. Додатково, кожен з працівників команди долучається до волонтерських зборів та здійснює персональні внески на офіційні благодійні рахунки.


Команда Asta.mobi знаходиться на відносно безпечній території, у Вінниці, а тому продовжує працювати та повноцінно виплачувати заробітну плату працівникам. Фінансування надходить і тим праціникам, які зараз перебувають на навчаннях у військових частинах та на передовій!


У компанії зазначають, що думки про скорочення навіть не було, навпаки - компанія розширюється та запрошує приєднатись кандидатів на такі позиції, як: Python Developer (Senior), Machine learning (ML) architect (Strong Middle/Senior), Golang Developer (Senior), QA Engineer (Senior). Тож усі зацікавлені можуть ознайомитись з позиціями та звернутись за формою зворотнього зв'язку на сайті.


Comentarios


bottom of page