top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. Astound Commerce

Astound Commerce — найбільша у світі приватна агенція цифрової комерції, із штаб-квартирою у Нью-Йорку, із офісами у Лондоні та Мюнхені. У компанії є центри розробки програмного забезпечення у Болгарії, Колумбії, Словаччині, а також п'ять локацій в Україні: Київ, Чернігів, Вінниця, Ужгород, Луцьк.Про допомогу працівникам та в цілому країні представники компанії в Україні дають наступний коментар:


Безпека співробітників Astound в Україні є і залишається нашим пріоритетом номер один, і це передбачає постійну підтримку із релокацією у безпечні регіони. Наші зусилля також включають грошову допомогу для компенсації вартості проживання, тимчасове надання компанією житла (номера в готелі), виплати для догляду за дитиною і додаткові вихідні дні. Крім того, ми надаємо грошову допомогу нашим співробітникам, які були призвані або добровільно вступили до лав ЗСУ або територіальної оборони, і їхнім родинам. Робоче місце таких співробітників буде збережено на час їхньої служби.

З початку війни багато ІТ компаній вимушені були піти на критичні кроки - поставити проекти на паузу, або ж змінити вектор роботи компанії. Та ми дуже раді чути, що Astound Commerce не тільки виконує усю заплановану роботу на проектах, а й продовжує найм працівників, зокрема в Україні.

Завдяки ефективному плануванню безперервності бізнесу та управлінню ресурсами, а також сміливості та стійкості нашої української команди, проекти компанії продовжують працювати безперервно. Клієнти неймовірно підтримують команду і цінують, що наші українські співробітники продовжують виконувати свої задачі по проектах в таких обставинах.

Компанія Astound Commerce залишається повністю відданою довгостроковому економічному розвитку України та продовжує зусилля щодо набору персоналу всередині та за межами країни. Українців - переміщених осіб, які зіткнулися з безробіттям як прямим наслідком війни Росії з Україною, закликають подати заявку: https://astnd.co/3CNSr7I.


Commentaires


bottom of page