top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. Ciklum

Сьогодні саме той день, коли ми розповідаємо про важливі внески наших компаній-партнерок на підтримку України. Ciklum - наша компанія-партнерка про яку сьогодні піде мова.У рамках низки ініціатив Ciklum під загальною назвою #CiklumStandsWithUkraine, спрямувала кошти на кілька основних задач, серед яких: 1️⃣ допомога Збройним Силам України; 2️⃣ підтримка колег та їхніх близьких, зокрема, для переміщення у більш безпечні локації та облаштування там; 3️⃣ підтримка благодійних організацій та гуманітарних ініціатив, які допомагають українським військовим та цивільним, які цього потребують.


У компанії зазначають, що перед початком війни компанія радила фахівцям тимчасову релокацію в якості превентивного заходу. Мова йшла про переміщення до більш безпечних зон в межах України, або ж за кордон. Ciklum відшкодовував відповідні витрати, а також виділяв добові на початковий період проживання в іншій локації. Тож 24 лютого, після початку повномасшабного вторгнення частина фахівців у місцях найбільшого ризику на той момент вже релокувалася.


У рамках внутрішньої благодійної платформи From Patriots to Patriots спеціалісти Ciklum з початку року пожертвували більше 70 тисяч доларів, які спрямовані до благодійних організацій – “Армія SOS”, “Combat UA”, “Таблеточки” , а з початку війни - на спеціальний рахунок НБУ для допомоги Армії та фондові “Повернись живим”💸


Крім того, фахівці Ciklum організували та взяли участь у десятках благочинних ініціатив: від збору та доставки гуманітарної допомоги до краудфандингу екіпірування для Захисників України. Андрій Оксенюк, CFO української Ciklum, зазначає наступне:

З війною, локальні хаби Ciklum (офіси компанії, які з ковідом перетворилися на коворкінги) не втратили свого «соціального» значення, навіть попри релокацію значної кількості фахівців. Львівський, вінницький та дніпровський офіси Ciklum стали певного роду центрами розширеного ком’юніті, а часом і тимчасовим прихистком для колег, які залишили свої домівки.

Завдяки проактивній релокації та залученості колег, Ciklum зберіг рівень продуктивності на проєктах та неухильно дотримується своїх зобовʼязань перед клієнтами. Незважаючи на війну, понад 95% команди Ciklum повернулися до своєї звичної продуктивності. Як і за ковіду, повністю підтримується віддалена робота.


У компанії розуміють, наскільки стресовою є ситуація, тому посилили mental health програму та регулярно проводять вебінари щодо психологічної адаптації та протидії тривожності.


Також компанія активно розповідає про свою діяльність на сторінках у соціальних мережах. Дякуємо Ciklum за те, що розповіли про власний внесок, більше можна дізнатись за посиланням.


Comments


bottom of page