top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. DRESSLAB UA

DRESSLAB UA — дочірня компанія німецької компанії DRESSLAB GmbH, яка надає передові розробки в області цифровізації одягу та людей, використовуючи новітні підходи штучного інтелекту. DRESSLAB є провідним технологічним партнером у текстильній і модній індустрії. Сьогодні розповімо про те, як компанія-партнерка Вінницької ІТ Асоціації - DRESSLAB UA, допомогає у часи війни.


У компанії зазначають, що DRESSLAB активно приймає учать у підтримці людей та країни: облаштування місця ночівлі для переселенців, розселення людей по місту (Вінниця); закупівля подушок та матраців для закладів, які приймають біженців. Крім цього, прямі парнери компанії у Німеччинні закупили та передали близько 15 тонн гуманітарної допомоги. Компанія і надалі кожного дня продовжує працювати у даному напрямку та допомагати у забезпеченні гуманітарних потреб.


Співробітники DRESSLAB UA долучились до IT армії, адже захист інформаційного фронту також важлива складова у сьогоднішній війні з росією. У компанії зазначають, що усі фахівці команди допомагають як переселенцям так і пересічним людям: інформаційно, волонтерством, або ж фінансово. DRESSLAB UA після початку повномасшабного вторгнення допомогли виїздити членам команди з небезпечних місць країни, зокрема з Києва та забезпечили житлом у м. Вінниця.


У компанії кажуть, що у разі загострення ситуції компанія посприяє евакуації співробітників у безпечніші місця. Також представнки компанії залишають наступнй коментар щодо роботи:

Перші дні команда постійно була на зв’язку 24/7 у чаті, усі підтримували один одного. З приводу роботи, то все йде по плану, наша команда працює на проектах, також ми навіть відкрили вакансії та запрошуємо нових людей у команду!. Кожен працівник викладається на 200%, а коли ти в роботі - то і переживати нема коли.

Comments


bottom of page