top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. EPAM Ukraine

"Часом в розпачі, часом обурені, але щодня з вірою і надією допомагаємо країні" - такий меседж прозвучав в одному з дописів компанії EPAM Ukraine.

"ЕРАМ в Україні – це 15 років відданої праці у сфері інноваційних розробок. А ще це 14 000 крутих фахівців по всій країні.


Сьогодні разом ми робимо все можливе, часом і неможливе, щоб наблизити мир в Україні. Щоб зберегти країну і її людей. Щоб мати можливість продовжувати розвивати тут високотехнологічний бізнес. Позиція компанії чітка і прозора – засудження війни та допомога країні."На своїй сторінці у фейсбуці ЕРАМ Ukraine розміщує актуальну інформацію: благодійні внески, фінансова допомога, поради щодо збереження ментального здоров'я, історії працівників, тощо; інформація у соцмережах доповнюється на сайті.


Від офіційних працівників компанії в Україні дізнались про те, що зараз усі зусилля ЕРАМ спрямовані на допомогу тим колегам, які з різних обставин продовжують залишатися у небезпечних регіонах — інформаційна підтримка, організація евакуації та прихисток, тощо. ЕРАМ Ukraine наразі має 6 шелтерів у Львові, Чернівцях, Івано-Франківську, Вінниці, Дніпрі, Ужгороді. Їх можливостями скористалися понад 2,5 тисячі осіб. Також на базі офісів ЕРАМ організовано робочі простори безпосередньо для проєктної діяльності. Створені шелтери в представництвах ЕРАМ за кордоном, де можна отримати консультацію і допомогу з пошуком житла. Також, для підтримки психологічного стану надаються безкоштовні послуги професійного психолога.


Усі фахівці отримали додаткову фінансову допомогу та продовжують отримувати компенсації, соціальні гарантії як і у довоєнний час. Окремі умови запроваджені для тих спеціалістів, які приєдналися до лав ЗСУ чи Територіальної оборони — на час відсутності за ними закріплені їхні позиції, компенсації, всі наявні бенефіти та надається додатковий компенсаційний пакет для підтримки їх та їхніх сімей.


Щодо роботи на проектах - вона виконується. Зі слів представника компанії усі, хто перебувають у безпечних умовах і можуть працювати над проєктом, повертаються до роботи; їх число складає близько 75%. Колеги, які не задіяні на комерційних проєктах, або у роботі з замовниками, зараз долучені до проєктів з внутрішнього волонтерства та продовжують отримувати компенсації та інші бенефіти у повному обсязі, так само як і ті, хто не може працювати, бо є у небезпеці, в дорозі до безпечного місця. Наразі ЕРАМ Ukraine докладає усіх зусиль, щоб продовжувати роботу зі звичним рівнем продуктивності.


Після початку повномасшбного вторгнення, попри підтримку України, на компанію була спрямована хвиля негативу, щодо блокування корпортивних нотбуків працівників у кібервійні та продовження роботи на території росії. Компанія швидко реагувала та приводила протилежні факти щодо таких звинувачень, а відсьогодні з'явилась новина щодо повного припинення роботи з країною-агресором.
Comments


bottom of page