top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. Infopulse Ukraine

"Компанія Infopulse підтримує позицію захисників острову Зміїний стосовно напрямку руху російській армії" - таке повідомлення команда Infopulse Ukraine виклала у мережі 24 лютого 2022 року і після того, їхня позиція не похитнулась ні на крок.


На їхній сторінці у Фейсбуці також вказано наступне: «Інфопульс Україна» – компанія, яка була заснована 1991 року – в один рік із народженням незалежної України, ніколи не залишася осторонь переломних історичних подій у країні. Доля нашої компанії невіддільна від долі України".Слідкуючи за активністю команди бачимо, що з перших днів війни вони активно допомагають власним спеціалістам: переїзд, гуманітрана допомога, тимчасове поселення у офісах, завчасна виплата винагороди за послуги, тощо; 24/7 ведеться допомога для ЗСУ та ТрО, а це - волонтерський рух на підтримку української армії ще до війни, передача IT-обладнання групам територіальної оборони у Львові, фінансова допомога Львівському IT-кластеру та фонду допомоги українським військовим «Повернись живим» та ще маса активностей задля підтримки спеціалістів, оборони та просто людей.


Крім цього, материнська компанія Tietoevry компанії Infopulse після початку вторгення рф негайно почала процес припинення діяльності у Росії.


Зараз компанія продовжує роботу над проектами, донатить кошти, передає комп’ютерну техніку ТрО Львова та Збройним силам України і активно комунікує з волонтерами щодо надання допомоги. Крім того, на сторінці компанії є підтримуючі дописи про допомогу дітям, налагодження ментального здоровя і свіженькі патріотичні банери))


Comments


bottom of page