top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. Lampa Software

Сьогодні дізнаємось про роботу в умовах війни ще одної компанії-партнерки Вінницької ІТ Асоціації - Lampa Software. Нам розповіли про допомогу, виконання проектів та загальний стан колективу. Запрошуємо до прочитання.


Lampa Software - вінницька ІТ компанія, яка відома своєю особливою атмосферою, дружелюбністю колективу та турботою про співробітників - “ламповістю”. З початком війни ці акценти не лише не зникли, а й навпаки, примножувались та набули ще більшої значущості в умовах не передбачуваного розвитку подій в Україні.


Не менш важливим аспектом під час війни, є гуманітарна підтримка людей, що були змушені покинути свої постійні місця проживання. Так, компанія надала своє службове житло, приймає участь у гуманітарних закупівлях для внутрішньо переміщених осіб, а також надає допомогу будинкам сімейного типу.

До Міжнародного дня захисту дітей всередині компанії була організована акція "Подаруй дитині свято". Її мета – збір коштів для будинку сімейного типу, який евакуювався до Вінниці з Курахово. Даний захід об’єднав співробітників Lampa Software ще сильніше навколо бажання покращити умови життя дітей, і звісно ж, не залишити їх без корисних подарунків, смаколиків та уваги у перший день літа - і, що головне УВАГА.

Звичайно під час воєнного стану, важливим є збереження безпеки співробітників та їхніх близьких, а також забезпечення можливості робочого процесу. У війну необхідно тримати психологічну рівновагу команди задля продуктивної роботи та підтримки надійного тилу для військових.

Саме тому компанія вирішила провести декілька внутрішніх івентів для співробітників. Наприклад, було проведено тренінг з теорії та практики надання першої медичної допомоги при воєнних діях. Наприкінці травня компанія влаштувала сесію арт-терапії для усіх бажаючих.


Вона дозволила на певний час відкинути думки та пофантазувати на полотні. Також були організовані кіберспортивні змагання та тематичні вечори, приурочені до 🇺🇦 національних свят (зокрема День Вишиванки).


Lampa Software й надалі прагне сприяти покращенню ситуації, яка склалась в країні та максимально допомагати тим, кому це необхідно. З вірою у серці, команда щодня приходить на робочі місця, аби швидше наблизити таку довгоочікувану перемогу.

Українці, Айтівці - тримаємося, не киснемо і віримо в нашу перемогу!


Comments


bottom of page