top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. LetyShops

LetyShops – найбільший кешбек-сервіс в Україні та навколишніх країнах. За останніми даними (до 24 лютого) українська компанія LetyShops, основний офіс якої знаходиться у Вінниці, — була лідером на ринку України та найбільшим кешбек-сервісом у СНД. Сумарний виторг магазинів від клієнтів, становив $35 млн щомісяця.


Проте з початком війни компанія відразу зреагувала та після відключення клієнтів з РФ втратила 40% виторгу і 13 млн клієнтів. В Україні заробіток просів на 90%. Ігор Гнатовський, засновник LetyShops, поділився коментарем для редакції AIN.UA про те, як його бізнес переживає війну. Вінницька ІТ Асоціація зробила вижимку ключових моментів роботи компанії-партнерки.


Керівництво компанії не вірило у повномасшатбний наступ росії, тому BCP не розроблявся. З перших днів пріоритетом LetyShops стала безпека працівників та допомога воїнам і Україні. Окрім відключення росії, спостерігається десь 90% падіння доходу в Україні. Керівник зазначає, що причини зрозумілі: рекламодавці зупинили маркетингові витрати, а люди почали купувати тільки найнеобхідніше. Та ситуація у решти країн — майже без змін.

"Ще нас прийняли у Дія.City. Тут окремо хочу зазначити, що заявку розглядали 2 дні — це фантастично" - каже Ігор Гнатовський.

Про команду. Попри те, що компанія втратила майже половину виторгу, частина колег, яка залишилась без робочих задач, і досі отримує заробітну плату. Хоча компанія значно постраждала фінансово - нікого не звільняють, а більша частина команди вже повернулась до попереднього ритму роботи, не беручи до уваги інформаційний фон.


Щодо волонтерської та фінансової допомоги у компанії дають наступний коментар:

З першого дня війни, ми розміщаємо людей які тікають від війни у вінницькому офісі. Офіс підлаштували під максимально можливі умови для ночівлі. Люди їдуть з різних куточків України, сім'ями, поодинокі, організованими групами. Станом на 28.04 розмістили 4200 людей та біля 1000 домашніх улюбленців. Крім цього надаємо безкоштовне харчування для біженців: перекуси, фрукти, чай та кава. З гарячим харчучанням допомогають місцеві ресторани, з якими ми налагодили співпрацю.

Компанія направила близько 7,5 млн грн на ЗСУ та 1,5 млн грн на допомогу постраждалим дітям. З них 2,7 млн від компанії, решта — користувачі Letyshops відправляли свій накопичений кешбек. Наразі волонтерство ще в процесі — збір грошей продовжується, офіс приймає біженців, закуповуються каски та тепловізори. Кілька днів тому на фейсбук сторінці компанії з'явився допис, у якому повідомляють про відновлення роботи!


Comments


bottom of page