top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. Onseo

Кожна з наших компаній партнерок долучається до волонтерства та допомоги як своїм працівникам, так і Україні; компанія Onseo є однією з них. Вінницька ІТ Асоціація взяла коментар у представниці компанії та дізналась про виконання проектів, допомогу та роботу компанії в умовах війни.

Щодо виконання проектів та комунікацію із замовниками Анна, маркетинг менеджер, дає наступну відповідь: "Компанія вдячна нашим замовникам, які проявили лояльність і дали час перебудувати роботу." Тому попри все команда зараз повноцінно працює та виконує проекти.


Також Анна зазаначає, що наразі тільки 8% колег повідомили, що не можуть працювати, або частково/тимчасово обмежені в цій можливості. Частина з них – через безпосередній захист країни від окупантів!Компанія Onseo виплатила частину компенсацій 24-25 лютого, щоб маючи запас грошей у співробітників було більше варіантів виходу із різних ситуацій. "Наш основний пріоритет – безпека команди." Саме тому моніторинг колег та турбота про їхнє перебування у безпечному місці відбувається щодня. На початку війни, 28 лютого, компанія організувала релокейт жінок та сімей в Софію, Болгарію, де знаходить один з їхніх офісів.


"Наш основний пріоритет – безпека команди"


Тепер трішки про допомогу на загальному рівні: закупили матраци, ковдри та мультиварки та приймають біженців на ночівлю в офісі. Також в одному з офісів працює волонтерський штаб організований самими співробітниками. Про актуальність необхідних речей повідомляють самі працівники, які пішли боронити Україну та краще розуміються в потребах захисників, а команда Onseo робить усе можливе, щоб дістати ці речі. Наприклад останній раз передали партію рацій бійцям.


Більше про життя команди та історії "з перших вуст", поради щодо ментального здоров'я, волонтерство та кухню в одному з офісів зможете прочитати на сторінці компанії!😉


Comentários


bottom of page