top of page

​​🤝 Компанії-партнери в умовах війни. Sigma Software

Регулярно розповідаємо про допомогу компаній-партнерок Вінницької ІТ Асоціації в умовах війни. Сьогодні мова піде про шведсько-українську компанію Sigma Software 👇
Про допомогу компанії Sigma Software працівникам та в цілому країні розповіла Віра Солдатова, PR manager у Sigma Software.

В компанії був план на випадок війни, і він спрацював. Більшість людей з Харкова, Сум, Києва, Одеси, Дніпра і невеликих міст було вивезено в безпечні місця, разом з сім'ями та домашніми тваринами. Волонтерська група Sigma, яка організувалася в перші години війни, робила неможливі речі. Наприклад, евакуаційні автобуси з Харкова йшли навіть у найважчі дні. Ми забезпечували всіх, і тих, хто евакуювався власним транспортом також, тимчасовим житлом та всім необхідним для роботи та нормального життя.

Sigma Software орендувала на довгий час кілька баз відпочинку у Моршині (270 місць) та Трускавці (150 місць) та облаштувала там коворкінги для комфортної роботи з повною адміністративною та технічною підтримкою. Понад 95% людей перевезені до безпечних локацій та змогли повернутись до роботи. Близько 20% людей виїхали за кордон: до Польщі, Угорщини, Німеччини, Швеції. Є такі, хто не захотів залишати свої міста, і досі живуть в Харкові, Києві. За тими, хто пішов до лав ЗСУ чи тероборони зберігаються їхні місця. Виплати спеціалістам робляться регулярно.


Також Віра зазначає, що понад п’ять років тому компанія Sigma Software зареєструвала власний благодійний фонд для підтримки численних соціальних ініціатив. 24 лютого 2022 року фонд запрацював у нових напрямках - допомоги населенню та військовим. Головними координаторами стали спеціалісти Sigma Software та IdeaSoft, харківської сервісної ІТ компанії, що рік тому стала частиною Sigma Software Group.


"Все починалось як продовження плану безперервності ведення бізнесу, що передбачав евакуацію спеціалістів. Водночас з цим ми почали отримувати запити від громадян на допомогу з евакуацією. Важко було залишатися осторонь в таких умовах. Отже, компанії долучилися до евакуації громадян, і на сьогодні вже вивезено понад 1,5 тисячі людей", - говорить PR менеджерка.

Серед спеціалістів Sigma Software Group знайшлось чимало волонтерів, які щодня допомагають населенню та армії. Було б дивно компанії, не підтримати їх в цій справі. Тож з першого дня Sigma Software разом із фахівцями донатила на підтримку різних проєктів. Так, було зібрано та передано близько 10 млн гривень фонду “Повернись живим”, також 500 тисяч гривень спрямували львівському ІТ кластеру на роботу з біженцями та заздалегідь заплатили податки.


Загалом, понад 2,5 млн доларів Sigma Software, IdeaSoft та їх небайдужі клієнти передали на різноманітну допомогу. Однак, багато де потрібна точкова допомога: завдяки благодійному фонду є можливість допомогти людям, що опинились в халепі, та захисникам.

Також варто згадати про портал Swedes for Ukraine, що допомагає шукати безкоштовне житло для вимушених переселенців до Швеції. Раніше Вінницька ІТ Асоціація розповідала про фонд у своїх соцмережах. Нагадаємо, що ініціатором створення порталу став відомий шведський підприємець та філантроп, Ден Олофссон, а портал у стистлі сроки допомагає українцям, що приїздять до Швеції, знайти тимчасове житло.

Також Sigma Software та їх замовник і партнер, компанія Bezyl створили українську версію додатка для підтримки психічного здоров’я українців. Sigma Software є технічним партнером Bezyl протягом двох років, впродовж цього часу спеціалісти компанії були залучені до створення додатку, який мав на меті підтримку ветеранів американської армії та осіб, які страждають від посттравматичного стресового розладу (ПТСР). Коли Естер Говард, засновниця Bezyl Inc., побачила масштаби гуманітарної кризи, яка розгортається в Україні, вона вирішила зробити додаток Bezyl доступним для українців, щоб допомогти їм отримати необхідну підтримку. До роботи з локалізації радо долучились спеціалісти Sigma Software.

Завантажити додаток Bezyl можна на App Store та Google Play.

Sigma Software продовжує розвивати освітній напрямок в компанії та допомагає всім бажаючим відкрити для себе світ інформаційних технологій. На базі власного університету — Sigma Software University у березні запустили набір на соціальні курси для рідних та друзів колег. Програми охоплюють трендові сьогодні напрямки: Основи PM, BA, .NET, JS, Основи баз даних, рекрутинг та HR, тестування ПЗ. За два тижні прийому заявок отримали понад 2000 реєстрацій.


За час від початку повномасштабної війни, відновлено заняття на програмах для початківців - кемпах та інтернатурах за напрямками: NODE. JS, Angular, Java, PHP, Big Data, Support та .NET, GameDev.

Для бажаючих заглибитися у блокчейн технології наразі відкрито набір на курс Solidity for beginners, всі зібрані кошти будуть направлені на допомогу ЗСУ 🇺🇦


Зазаначимо, що Вінницька ІТ Асоціація брала коментр у Віри Солдатової, PR manager Sigma Software у березні, з того часу компанією було надано ще багато можливостей для розвитку та допомоги. Тож пропонуємо стежити за компанією у соціальних мережах Facebook та Instagram і дізнаватись всі актуальні новини.
Commenti


bottom of page