top of page

Минулої суботи ІТ Асоціація Вінниці об'єднала місцевих підприємців та ІТ спільноту в рамках Бізнес-марафону50 представників бізнесу та бізнес-об'єднань говорили про синергію та спільні інновації у виробництві, взаємодії з МСП та міському благоустрої.

Окрім того Голова Наглядової ради ІТ ВН Дмитро Софина презентував новий проект спільноти Tech Connect, що спрямований забезпечити зрозумілу комунікацію та інструментарій для співпраці між різними бізнес-секторами та ІТ-спеціалістами.


В рамках нього експерти ІТ Асоціації приймають та модерують запити бізнесу та знайомлять з ІТ компанією, що має найбільш відповідну експертизу. Перші запити вже проходять анонімну модерацію.
Проєкт “ITHub Сentral Ukraine” став можливим за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України".  


Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес  з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.
Comentarios


bottom of page