top of page

Україно-Латвійський бізнес-форум

24 травня відбувся Україно-Латвійський бізнес-форум, організований за ініціативи Вінницька міська рада та Почесне консульство Латвійської Республіки у м. Вінниці.

Під час форуму представники урядів та бізнесу обох країн обговорили перспективні напрямки співпраці, зокрема в сфері інформаційних технологій. Учасники, які представляли Вінницьку ІТ Асоціацію, поділились з нами своїми враженнями:


Анна Маранчук - СОО Plexteq: "Подібні події відкривають можливості щодо пошуку нових партнерств та клієнтів, також розширюють горизонти та розуміння як різні галузі працюють. Я велика прихильниця Face to face зустрічей і впевнена, що налагодження звʼязків та партнерств має відбуватись саме так. Дякуємо ІТ асоціації за можливість бути присутніми на цій події."


Юрій Гуменчук, CCO Winstars.AI: "Дякуємо за чудову можливість зустрітися з латвійським бізнесом, який завжди готовий бути надійним партнером України.

Нас об’єднує мужність і права справа!"


Андрій Стахов, засновник Covent.IT: "Цей захід є потужним інструментом для виходу на іноземні ринки, враховуючи сучасні обмеження з перетином кордону для топ-менеджменту компаній. Взаємодіючи безпосередньо з керівництвом компаній, ми маємо пряму можливість знаходити проекти та заводити інвестиції в країну"


Тетяна Чернякевич, BDM MemCrab: "Латвійські компанії виявилися відкритими до діалогу, що відкриває перспективи для плідної співпраці в майбутньому. Дякуємо організаторам за нові можливості"


Дарія Нишпорська, виконавча директорка ІТ Асоціації Вінниці: "Порівнюючи з європейським досвідом подібні зустрічі є трендовими в світі бізнесу і я вдячна, що наш уряд та підприємці це розуміють. Плідно попрацювавши над нетворкінгом ІТ ВН бере курс на інтернаціоналізацію та продовжує шукати можливості для кроснаціональної взаємодії з локальним ІТ"


Завдяки активній участі у форумі ІТ VN отримали цінні контакти та нові можливості для співпраці з латвійськими партнерами. Це відкриває нові горизонти для розвитку та сприяє її інтеграції у міжнародний ринок.


Comentarios


bottom of page