top of page

Як інновації та АІ можуть змінити сферу охорони здоров’я

Запрошуємо вас на Health Pre-Acceleration Demo Day 4 липня, в рамках якого топ команди розробників представлять свої HealthTech рішення з інтеграції інновацій та АI у напрямках серцево-судинних захворювань та діабету, онкології й ментального здоров’я.


Health Pre-Acceleration Demo Day стане кульмінацією Health Pre-Acceleration Program, організованою спільно з представництвом Всесвітньою організації охорони здоров’я в Україні, консалтингово-дослідницькою компанією Civitta та інноваційною компанією RADAR TECH.

 

Основною метою програми було надати можливість талановитим українським розробникам удосконалити свої рішення у сфері HealthTech та підготувати їх до реалізації.

"Сучасний світ інновацій розвивається дуже стрімко. Технології та штучний інтелект проникають в усі сфери життя, тому важливо бути обізнаними, особливо коли йдеться про турботу про здоров'я. ВООЗ підтримує інновації на глобальному рівні, прагнучи, щоб вони сприяли удосконаленню послуг у сфері охорони здоровʼя і управлінню ними, зокрема і в Україні, завдяки найкращим новаторським ідеям”, - сказав доктор Ярно Хабіхт, Представник ВООЗ в Україні.

Протягом квітневого Health Hackathon з 27 команд 9 пройшли відбір та отримали можливість покращити свої новаторські проєкти. Протягом 6 тижнів вони безоплатно відвідували семінари під керівництвом експертів, працювали з менторами та вдосконалювали свої пітчі. 


Зокрема, Володимир Кравчук із командою розробили платформу “DocDirect”, яка допоможе усунути бар'єр у спілкуванні та обміну знаннями між психологами та психотерапевтами. Крім того вона має зіграти ключову роль у підвищенні кваліфікації та експертизи медекспертів в Україні і, в перспективі, – у світі.


“Зважаючи, що у нас команда складається переважно з технічних спеціалістів, нам не вистачало експертизи із бізнесу, маркетингу, продажів тощо. Впродовж Health Pre-Acceleration Program ми змогли отримати основи цих знань, трохи закрити прогалини у цих сферах. Наприклад, почали розробляти десктопну веб версію нашого продукту, бо так ним зручніше користуватися нашій цільовій аудиторії”, – ділиться досвідом Володимир Кравчук, СЕО “DocDirect“.


Водночас, CEO “SaySoft” Вікторія-Анна Бурменська та її команда розробили програму, яка перетворює мовлення в текст під час сеансів терапії. Розробники сфокусувались на психологах, які нині перевантажені роботою в Україні, і для них такі новації стануть в нагоді. 


“Приблизно 15 млн українців потребують допомоги в сфері психічного здоров'я, тож ми бачимо можливість допомогти нашим спеціалістам. За рахунок автоматичних записів з сесії вони зможуть вивільнити час на відпочинок або нових клієнтів”, – ділиться Вікторія-Анна Бурменська, CEO “SaySoft”.


Під час Health Pre-Acceleration Demo Day очікуються презентації проєктів, панельна дискусія з фахівцями галузі та церемонія нагородження. 


“Ми активно підтримуємо молоді команди на їхньому шляху до розвитку. Health Pre-acceleration Program та подібні до неї проєкти часто стають трампліном для молодих фахівців на шляху від ідеї проєкту до його реалізації. Під час навчання учасники безоплатно отримують концентровану порцію знань в стислі терміни та доступ до провідних фахівців галузі, які виступають в ролі наставників”, – зазначає Юрій-Володимир Блавт, партнер консалтингово-дослідницької компанії “CIVITTA” в Україні.

 

Приєднуйтесь до Health Pre-Acceleration Demo Day, щоб зануритись у майбутнє HealthTech.


Що: Health Pre-Acceleration Demo Day

Де: Онлайн через Zoom 

Коли: 4 липня (Четвер) 17:00 – 19:15 (за київським часом)


Захід проводиться англійською мовою. 


Обов’язкова реєстрація за посиланням: https://form.typeform.com/to/ju0guSnUComments


bottom of page