top of page

IT VN Edu Research 2023: Формуємо Майбутнє IT Освіти у Вінниці

IT VN, спільно з ключовими партнерами індустрії, з радістю оголошує про запуск IT VN Edu Research 2023, передової ініціативи, спрямованої на перетворення ландшафту IT освіти у Вінниці. Ця дослідницька програма запускається у вересні і триватиме до листопада 2023 року, і запрошує студентів та випускників, які відчувають зацікавленість у сфері IT, брати участь та висловлювати свої думки.Про IT VN Edu Research 2023:

IT VN Edu Research - це щорічна ініціатива, спрямована на оцінку та вдосконалення IT освіти у Вінниці. Проект охоплює широкий спектр питань, включаючи якість навчальних програм, методи навчання, досвід студентів і змінювані потреби IT індустрії. Шляхом проведення глибокого аналізу та опитувань, проект спрямований на надання практичних рекомендацій для покращення IT освіти в регіоні.


Чому Ваша Участь Має Вагу:

Ваш голос важливий! Якщо ви є студентом або випускником і маєте інтерес до IT сфери, ваша участь може допомогти сформувати майбутнє IT освіти у Вінниці. Поділіться своїми думками та досвідом, заповнивши наш короткий онлайн-опитник, і ви зробите свій внесок у зусилля колективу з покращення якості освіти та її відповідності потребам галузі.


Як взяти участь:

Приєднатися до IT VN Edu Research 2023 легко:

Відвідайте наш офіційний веб-сайт протягом періоду дослідження (вересень-листопад 2023 року): https://www.it-vn.org.ua/eduresearch2023

Заповніть короткий опитник, поділившись своїми думками та відгуками щодо вашого досвіду IT навчання.

Станьте частиною позитивних змін у сфері IT освіти у Вінниці!


Приєднуйтеся до нас і впливайте на зміни:

Майбутнє IT освіти у Вінниці залежить від вас. Приєднавшись до IT VN Edu Research 2023, ви стаєте активним учасником у розвитку та покращенні навчальних програм IT галузі в нашому регіоні. Разом ми можемо побудувати яскраве майбутнє для молодих фахівців у сфері IT.


Слідкуйте за останніми новинами та розвитком події на офіційному веб-сайті IT VN та інших партнерських інформаційних ресурсах.

bottom of page