top of page

IT VN Research 2023: Розкриваємо ІТ Потенціал Галузі у Вінниці

Сьогодні ми раді представити IT VN Research 2023, важливу ініціативу, що розкриває завісу над інформаційною технологічною галуззю у Вінницькій області. Це щорічне дослідження спрямоване на збір та аналіз статистичних, економічних та демографічних даних, які стосуються ІТ індустрії у нашому регіоні.IT VN Research 2023 - цеглибокий аналіз різних аспектів ІТ галузі, включаючи демографію, технології, робочий простір та інфраструктуру, а також прогнози від голов індустрії. Це дослідження є ключовим інструментом для розуміння поточного стану та майбутнього розвитку ІТ у Вінницькій області.


Основні особливості IT VN Research 2023 :

  • Міжнародний Діапазон: Дослідження буде доступним як на українській, так і англійській мові для залучення експертів із різних країн.

  • Закритий Доступ для Компаній-Учасниць: Компанії, які беруть участь у дослідженні, отримають спеціальний доступ до повного обсягу даних.

  • Глобальна Презентація Результатів: Планується офлайн презентація результатів на місцевому рівні, а також поширення зрізу даних до міжнародних партнерських асоціацій, бізнес-спілок та інвестиційних баз.

Ми запрошуємо всіх професіоналів ІТ та компанії, які працюють у Вінницькій області, приєднатися до IT VN Research 2023 і поділитися своїми унікальними досвідами для подальшого розвитку галузі. Чому варто приєднатися:


✅ Ви стаєте частиною історії ІТ у Вінниці та впливаєте на її розвиток;

✅ Ваші відповіді допоможуть покращити робочі умови та життя в нашому місті.


Ваша участь - це ключ до створення кращого майбутнього для ІТ у Вінницькій області.

📆 Дослідження триває до 15 жовтня.

🌐 Деталі події: https://www.it-vn.org.ua/research2023

🔗 Посилання на опитування: https://forms.gle/RMBxSmSiA61WrBke7
Comments


bottom of page