top of page

Radix Ventures оголошує про перший раунд фінансування фонду на суму 41 млн євро за підтримки Європейського інвестиційного фонду та PFR Ventures.

Radix Ventures анонсує про перший раунд фінансування (first closing) свого фонду в розмірі 41 млн євро за значної підтримки Європейського інвестиційного фонду (EIF) та PFR Ventures, а також групи приватних інвесторів з регіону Центральної та Східної Європи (ЦСЄ). Ця подія є значним кроком на шляху до нашої мети – залучити 60 мільйонів євро для інвестування в deeptech стартапи на стадіях late-seed у ЦСЄ.


Radix Ventures має унікальну можливість використовувати виняткові таланти та інноваційний потенціал регіону ЦСЄ. Маючи понад 20 років спільного досвіду у венчурному інвестуванні та значний досвід комерціалізації високотехнологічних інновацій, команда Radix Ventures прагне розширити можливості радикальних інновацій, які сприяють сталому розвитку та технологічному прогресу.


"Наше бачення полягає в тому, щоб стати венчурним фондом, який обирають підприємці з країн Центральної та Східної Європи, що працюють у сфері deeptech. Це перше фінансування, підтримане EIF та PFR Ventures, підкреслює впевненість у нашій стратегії та нашій здатності виявляти та розвивати революційні технології", – сказав Павел Бохнярж, керуючий партнер Radix Ventures. "Ми прагнемо знаходити, відбирати та підтримувати найперспективніші стартапи у сфері deeptech, щоб допомогти їм масштабуватися та досягти успіху на глобальній арені".


Сергій Соколенко, венчурний партнер Radix Ventures, додав: "Українські підприємці, які працюють у сфері deeptech та технологій подвійного призначення по всій Європі та в Україні, також можуть скористатися сильними зв'язками Radix Ventures з виробничими та дослідницькими базами в Польщі та інших країнах ЦСЄ".


Інвестиційна стратегія Radix Ventures зосереджена на високоякісному потоці угод та створенні потужного портфеля проєктів, які будуть розвиватися протягом усього терміну існування фонду. Засновники Radix Ventures є довіреними радниками провідних університетів та науково-дослідних інститутів у регіоні та заснували деякі з найкращих акселераторів та інкубаторів.


Підтримка з боку EIF та PFR Ventures є свідченням сильної інвестиційної стратегії Radix Ventures, яка використовує високоосвічену робочу силу регіону ЦСЄ, ефективність капіталу та значний дефіцит фінансування з боку венчурних фондів. Детальна інформація про нашу стратегію доступна на сайті radix-vc.com.Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся:


Павел Бохнярж, керуючий партнер

Електронна пошта: pawel@radix-vc.com 

Телефон: +48501740074


Сергій Соколенко

Електронна пошта: serhii@radix-vc.com

Про Radix Ventures

Radix Ventures – це венчурний фонд, що спеціалізується на інвестуванні в стартапи на late-seed стадіях розвитку в Центральній та Східній Європі. Наша місія полягає у підтримці радикальних інновацій, які сприяють сталому розвитку та технологічному прогресу. Для отримання додаткової інформації відвідайте radix-vc.com.


Про Європейський інвестиційний фонд

Європейський інвестиційний фонд (EIF) є частиною Групи Європейського інвестиційного банку. Його основна місія полягає у підтримці європейських мікро-, малих та середніх підприємств шляхом надання їм доступу до фінансування.


Про PFR Ventures

PFR Ventures – це група інвестиційних фондів, яка надає фінансування інноваційним компаніям на різних стадіях розвитку. Вона є частиною Групи польських фондів розвитку (PFR).

Comments


bottom of page